Hjem Alle tidligere spillere NTG-Bærum Fotball

Alle tidligere spillere NTG-Bærum Fotball

Her kan du se hele listen med spillere

f. 1976

Inger Lise Forsback                         

Asker 1998 TS

f.1977

Pål Arne Johansen                           

Lyn 2000 AL

Kjetil Byfuglien                               

Kongsvinger 2003 AL

Espen Falck                                     

Strømsgodset AL

f. 1978

Tom Stenvoll                                   

Stabæk 1997 TL

Kenneth Dokken                             

Ham Kam 2004 TL                                     

f. 1979

Lars Granås                                     

Strømsgodset 2000 TL                                

U – 21 landslag

Andreas Hauger                               

Stabæk TL                                                   

U – 19 landslag

Joachim Hagabakken             

Brann/VIF 1999 TL

f. 1980

Håkon Wibe Lund                           

Kongsvinger AL

Jon Reidar Jensen                            

Kongsvinger AL

Ane Stange Horpestad           

Klepp TS                                                     

A - landslag

Johnny Gallefoss                             

Løv Ham 2005 AL

Elle Marja Heatta                            

Asker TS                                                     

U – 19 landslag                                           

            

f. 1981 

Marcus Bakke                                             

Brann 2001 TL                                            

U – 19 landslag

Christer Pedersen                            

Strømsgodset 1999 TL                                

U-16 landslag

Leni Larsen Kaurin                          

Asker 2000 TS                                            

A - landslag

f. 1982

Pål Rustadstuen                               

Lyn 2003 TL

Thomas Sørum                                

Strømsgodset 2002 TL, Helsingborg 

A-landslag

Eivind Kampen                                

Raufoss 2003 AL

Kai Hals                                           

Strømsgodset 2000 AL

Anne Madji Heatta                          

Asker 2001 TS                                            

U – 19 landslag

Morten Einar Andresen         

Follo AL

Even Iversen                                    

M/S AL

f. 1983

Lars Kristian Eriksen                       

Lyn 2003 TL                                               

U – 21 landslag

Lars Erik Martinsen                        

Strømsgodset 2003 AL

Caroline Knutsen                             

Asker 2002 TS                                            

A - landslag

f.1984

Eldar Hadzimehmedovic                  

Lyn 2002 TL                                               

U – 21 landslag          Bosnia

Kristian F. Onstad                           

Lyn 2001 TL, Esbjerg SL                          

U – 21 landslag

Eirik Markegård                               

Stabæk 2003 TL                                          

U – 19 landslag

Mads Claussen                                

Stabæk 2003 TL

Lisa M. Woods                                

Asker 2002 TS                                            

A - landslag

Siri Nordeide Grønli                        

Asker 2002 TS                                            

A - landslag

Veronica Lund                                 

Liungen 2003 TS

Reidun Nilsen                                  

Asker 2002 TS                                            

U – 23 landslag

Daniel Brøndberg                   l

yn  2002 TL

Branimir Poljac                                

Stabæk TL, Konjaspor (Tyr toppd. 

U – 19 landslag

Daniel Moen Hansen                       

Brann 2002 TL

Andreas Moen                                 

Lyn 2004 TL                                   

f.1985

Thomaz Sokolowski                        

Lyn 2003 TL                                               

A - landslag

Henning Hauger                               

Stabæk 2002 TL, Hannover 96,            

A - landslag                         

Melissa Wiik                                   

Asker 2003 TS                                            

A - landslag

Nasra Abdullah                                

Strømmen 2003 TS                                      

U – 23 landslag

Jan Ove Mangelrød                         

Lyn 2003 TL

Hanne Rud Reksten                         

Asker, TS

f. 1986

Hanne R. Reksten                            

Asker 2003 TS                                            

U – 19 landslag

Kevin Larsen                                   

Lyn 2005 TL

Johan Dahlin                                             

Lyn 2006 TL, Gençlerbirliği S.K.U  

A- landslag Sverige

Janne Stange                                    

Asker 2004 TS                                            

U - 23 landslag

Espen Røisland                                

Asker 2011 AL

Pernille Frostad Bakken        

LG TS

Marthe Keiserås                              

Røa, 2004 TS

Ane Sigernes                                    

Røa, 2003, TS                                  

f. 1987

Bjarne K. Ingebretsen                                  

Lyn 2004 TL                                               

U – 21 landslag

Stian Rasch                                      

Lyn 2006 TL

Lene Mykjåland                              

Røa 2006 TS, WUSA                                  

A – landslag (EM-sølv damer 2013)

Stine Sannæss                                  

Amazone 2006 TS                                       

U – 23 landslag

Lars Sandbu Rønningen         

M/S AL

Jeanett Stavsholt                             

Asker TS                                                     

U – 19 landslag

                       

f. 1988

Magne Simonsen                             

Lyn 2006 TS                                               

U – 21 landslag

Endre Fotland Knudsen         

Lyn 2007 TL                                               

U – 21 landslag

Mads Dahm                                     

Lyn 2007 TL                                               

U – 21 landslag

Jonatan Parr                                     

Lyn 2006 TL, Crystal Palace, PL       

A - landslag

Ann Malen Strømme                       

Amazon 2006 TS                                        

U – 19 landslag

Frode larsen                                     

Moss AL                                                     

U – 21 landslag

Jørgen H Sandberg                           

Asker AL

Anders Nedrebø                              

Vålerenga 2016 TL

Maia Nordal                                    

LG TS

Ariela  Christensen                          

LG TS 2011

Marit Sofie Bergan                          

Liungen 2009                                                          

f.1989

Ola Kamara                                      

Stabæk 2006 TL, 1860 Munchen            

A- landslag

Kim Andre Madsen                         

Lyn 2006 TL                                               

A - landslag

Line Holter                                       

Asker 2007 TS                                                        

U – 23 landslag/A-landslag

Gunhild Herregården                       

Asker 2007 TS                                            

U – 23 landslag

Tor Christian Bækken           

Asker 2011 AL

Heidi Mogstad                                 

LG 2010 TS                                                 

U – 17 landslag

Fredrik Brustad                               

Stabæk 2011 TL                                          

A- landslag

Tor Marius Gromstad                                 

Stabæk 2008 TL

Bjørn Lidin Hansen                         

Tromsø  2008 TL

f. 1990

Jo Inge Berget                                  

Lyn 2007 TL, Udinese Cardiff PL       

A- landslag (EM-sølv U-21)

Thomas Rogne                                 

Stabæk 2007 TL, Celtic SPL            

A- landslag (EM-sølv U-21)

Mikkel Diskerud                             

Stabæk 2008 TL, AA Gent               

A – landslag USA

Adama Valentin Diomande    

Lyn 2008 TL, Hull PL                               

A-landslag

Christina Moberg                            

Asker 2008 TS

Line Hauge Stabæk                          

Stabæk 2009 TS                                          

U – 23 landslag                   

Håvard Nome                                  

Alta 2009 AL

Vegar Gjermundstad                        

Lyn 2009 TL                                               

Gøran Van Den Burgt            

Lyn 2009 TL                                               

U – 19 landslag

Martine Minge                                

Røa 2008 TS                                                

Hanna Urke                                     

Linderud/Grei 2009 TS

Andreas Aalbu                                 

Bærum SK AL

f.1991

Anne Vikre                                      

Røa 2007 TS                                                

U - 19 landslag

Vegar Hedenstad                              

Stabæk 2008 TL, Freiburg BL            

A – landslag (EM- sølv U-21)

Silje Loftshus                                   

Stabæk 2009 TS                                          

U – 19 landslag

Jørgen Skjelvik                                 

Stabæk 2009 TL, Helsingborg AS      

A- landslag

Tom Sadeh                                       

Lillestrøm 2010 TL

Christian Hjort                                

Tromsdalen AL

Jørgen Hammer                                

Stabæk 2010 TL                                          

U- 21 landslag

Isak Scheel                                       

Sogndal 2011 TL                                         

U – 19 landslag

Line Berntsen                                  

Team Strømmen 2009 TS                            

U – 17 landslag

f. 1992

Emilie Haavi                                    

Røa 2008 TS                                                

A - landslag

Aleksander Groven                          

Lyn 2009 TL                                               

U – 21 landslag

Tarjei Omenås                                 

Lyn 2009 TL

Erik Benjaminsen                             

Stabæk 2012 TL                                          

U – 19 landslag (USA U -20)

Charlotte Torgersen Bråttum            

LSK kvinner 2011 TS

Eric Walcott                                     

Strømmen 2011 AL

f.1993                                              

Maia Daasvand                                

Stabæk TS 2010

Mia Berdal Jahr                               

Stabæk TS 2010

Marte Stenersen                              

Stabæk TS 2010                                          

U-19 landslag

Andreas Leirvik                               

Stabæk                                                                    

U-17 landslag

Ståle Steen Sæthre                           

Stabæk            TL 2012

Thomas Windstad                           

Bærum AL 2012                                          

Thor Lange                                      

Stabæk AL 2013

F 1994

Maren Hauge                                   

Linderud/Grei 2011TS                                 

U – 19 landslag

Ingrid Bakke                                    

Stabæk 2010   TS                                         

U – 20 landslag

Dilja Helgadottir                              

Stabæk jr.                                                     

U – 16 landslag Island

Omar Markovic                               

Start, 2013 TL                                             

U- 17 landslag Bosnia

Jens Marius Kolseth             

Stabæk, FC Twente U                                

U- 16 landslag            

Ida Myrhaug Dåstøl                        

Vålerenga 2012 TS               

Stine Pettersen Reinås           

Kattem, 2012 TS                                         

U-23 landslag

Faisal Dahir                                     

Lyn                                                              

U-19 landslag

Daniel Fredrik Granli             

Stabæk, 2014 TL                                         

U-21 landslag                                  

Eirik Haugstad                                 

Stabæk, 2013 AL

Fredrik Levorstad                            

Follo, 2013 AL

Mie Kofoed                                     

Amazon, 2014 TS

Emil Ekblom                                    

Stabæk, 2015 TL

F 1995

Hermann Stengel                              

Stabæk 2011 TL                                          

U – 19 landslag

Caroline Graham Hansen       

Stabæk 2010 TS, Tyresø DA WB            

A – landslag (EM- sølv, damer A)

Telma Thrastardottir                       

Stabæk 2011 TS                                          

U – 18 landslag Island

Siri Ervik                                          

Kolbotn 2012 TS                                         

U – 19 landslag

Anders Trondsen                             

Stabæk            2012 TL                    

A – landslag

Mithilan Ahilan                               

Stabæk                                                         

U – 16 landslag

Mats Dæhli                                     

Man U. res., Molde TL, Cardiff PL 

A- landslag

Hanna Maanum                               

Stabæk 2012 TS                                          

U- 19 landslag

Celine Alexandra Granli         

Stabæk 2012 TS                                          

U- 19 landslag

Synne Skinnes Hansen          

Røa 2012 TS                                                

U- 23 landslag

Marco Hjort                                    

Stabæk, 2013 AL

Sondre Solholm Johansen      

Stabæk                                                         

U-19 landslag

Simen Omholt-Jensen            

Stabæk, 2014 TL

Pernille Gardien                               

Vålerenga, 2015 TS

Vebjørn Walnum Vinje          

Bodø/Glimt, 2015 TL

Jeppe Arctander Moe                       

Stabæk, 2016 TL

F 1996

Vajebah Sakor                      

VIF     TL 2016/Juventus A                       

U-21 landslag

Eira Mørch-Thoresen                                  

Røa, 2013 TS                                               

U-17 landslag

Morten Thorsby                             

Stabæk            , 2014 TL/Herenveen ÆD  

U-21 landslag

Harald Holter                                   

Kongsvinger Obos (1.div.)                

U-16 landslag

Stian Stray Molde                           

Asker                                                           

U-19 landslag

Guro Næss Berge                            

Amazon, 2014           TS                  

Stina Næss Berge                             

Amazon, 2014 TS

Cecilie Fiskerstrand                         

Stabæk            , 2014 TS                    

A- landslag

Frida Lyshoel                                  

Vålerenga, 2016 TS

F 1997

Kristin Ramde Tveit                        

Stabæk, TS 2014                                         

U-16 landslag             

Andreas S Hanche Olsen       

Stabæk, TL                                                  

U-16 landslag

Marie Markussen                            

Stabæk, TS 2014                                         

A- landslag

Cornelius Bencsik                            

Stabæk, TL 2015

Edvard Race                                     

Stabæk, TL 2015

Selma Øgaard                                   

Stabæk, TS 2015

Marcus Mehnert                             

Stabæk, TL 2016

Marius Østvold                               

Stabæk, TL 2016                                         

U-17 landslag             

F 1998

Sander Bohlin Berge              

Vålerenga, TL                                  

U-18 landslag

Susanne Oliver                                 

Stabæk, TS 2015                                         

U-16 landslag

Josephine Monteiro                        

Stabæk                                                         

U-17 landslag Portugal

Heidi Ellingsen                                 

Lyn                                                              

U-19 landslag 

Andrea Willmann                             

Lyn                                                              

U-19 landslag

Eivind Fallås Dahl                           

Stabæk                                                         

U-17 landslag

Dina Marie Nielsen                         

Asker                                                           

U-16 landslag 

Jesper Espung                                             

Stabæk                                                         

U-17 landslag

Gabrielle Lehmos Lie             

Røa, TS, 2015                                              

U-17 landslag

Markus Myre Aanesland      

Stabæk, TL 2016                                         

U-18 landslag

F 1999

Emil Bohinen                                   

Stabæk                                                         

U-17 landslag

Sebastian Pedersen                

Stabæk, TL 2016                                         

U-17 landslag

Noor Hoelsbrekken Eckhoff  

Lyn                                                              

U-17 landslag

Frida Maanum                                 

Lyn                                                              

U-19 landslag 

Camilla Linberg                                

Stabæk, TS 2015                                         

U-17 landslag 

Maja Riedl                                       

Lyn                                                              

U-15 landslag 

Ine SL Østmo                                  

Stabæk                                                         

U-15 landslag

Frida Thomas                                  

Stabæk                                                         

U-17 landslag

Tobias Børkeeiet                             

Stabæk                                                         

U-17 landslag

F 2000

Jesper Daland                                  

Stabæk                                                         

U-16 landslag

Joanna Bækkelund                           

Lyn                                                              

U-16 landslag

Eline Bjørmark                                 

Lyn                                                              

U-16 landslag

Hugo Vetlesen                                 

Stabæk                                                         

U-16landslag

Trenere/Ansatte:

2017 Monica Knudsen          

Jenter                                               

A-landslag, OL gull, Trener LSK

2016 Caroline Knutsen          

Jenter                                               

A-landslag, Røa, Uefa A, Bachelor

2016 Melissa Wiik                          

Jenter                                               

A-landslag, Asker, Stabæk, Lærer ut.

2013 Lars Bohinen                          

gutter                                               

A-landslag, Premier League med mer

2013 Fredrik Bekkelund        

Stabæk                                             

Stabæk jr./NTG

2013 Jon Knudsen                           

Keeper/LSk damer                           

21 A- landskamper, Stabæk

2013 Trond Andersen                                 

Gutter/Lyn                                      

39 A- landskamper, Premier League (Wimbl.)

2013 Antoni Ordinas Pou     

Stabæk                                             

UEFA Pro lisens, Stabæk jr. Stabæk A

2012 Katrine Pedersen          

jenter                                                

190 Landskamper for Danmark, spiller i STB

2012 Svein Roger Pettersen   

Lyn/NTG                                        

Assistent i Adecco og Tippeliga for Lyn

2012 Tomi Markovski          

Bærum/Asker/Røa                           

Røa/Asker Toppserie, 2. div herre, Stabæk jr.

2012 Tom Stenvoll                          

Stabæk                                             

14 sesonger i TL, Norgesmester og seriemester

2012 Jan Peder Jalland          

Stabæk                                             

Stabæk jr./2.div

2012 Fredrik Brenna Lund    

Fysisk trener                                   

Trent Lyn/NTG og 25 ulike landslag

2012 Viggo Strømme             

Sportssjef                                        

9 år Toppfotball, Start og VIF, trener 2. div.

2012 Espen Granli                           

Lyn (FC/FK)                                   

14 sesonger i TL med Lyn

2011 Morten Tveit                          

Stabæk                                             

Stabæk på NTG, årets unge trener i 2010

2011 Kenneth Mikkelsen      

Lyn/NTG                                        

Assistent i TL med Brann/Adecco med FKH

2011 Jøran Riise                              

Hønefoss                                         

keepertrener i TL med Hønefoss            

2011 Tommy Berntsen         

FK Lyn                                            

12 sesonger i TL med Lyn

2011 Bjørn Frode Strand       

Lyn/NTG                                        

Administrasjon

 

2009 Rolf Magne Walstad     

Lyn/NTG                                        

sportssjef, trener Asker, sportssjef Lyn og HBK

2009 Espen Olafsen              

lyn/NTG                                          

Fagsjef NTG, Trener FC Lyn, Toppfotballsenter

2009 Håkon Grøttland          

keepertrener                                     

M/S adeccoliga, kretsansvarlig

                                                                     

   

·               Rune Skarsfjord         

·               gutter                                                

·               Tippeliga Brann, Adecco FKH

·               Tor Thodesen            

·               keepertrener                                     

·               Brann og Sandefjord med mer

·               Hallvar Thoresen       

·               gutter                                                

·               Brann, u-21 med mer

·               Olle Nordin                

·               gutter                                                

·               Vålerenga, IFK Gøteborg med mer

·               Hans Knutsen                                  

·               sportssjef                                         

·               Lyn, Asker A-landslaget damer med mer